Patron szkoły moim drogowskazem

Organizator
Organizatorem konkursu jest Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

Patronat honorowy
Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 mgr inż. Jolanta Wolanin

Cele Konkursu:
Przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu i twórczości literackiej Patrona.
Wskazanie Jana Pawła II jako wzorca osobowego. Kształtowanie postawy szacunku i uznania dla Papieża – Polaka.
Pielęgnowanie pamięci o Janie Pawle II.
Promowanie talentów literackich.

Uczestnicy
Konkurs jest adresowany do Uczniów klas IV – VIII z  ZPO nr 3 oraz Przyjaciół z innych szkół, dla których bliska jest postać naszego Patrona i ważne jego nauczanie.
Jury nagrodzi najlepsze teksty.

Konkursowy wiersz lub utwór prozatorski (max 3 strony maszynopisu, czcionka Times New Roman 12), które nie były dotychczas publikowane w wydawnictwach zwartych, czasopismach, na stronach internetowych, e-bookach, ani nagradzane w innych konkursach, uczestnik przesyła w wersji elektronicznej, podpisany tylko godłem  (np. „Lira”, „Lutnia”) na adres:
konkurspapieski.2021@o2.pl
Forma utworów może być dowolna, a ich tematyka powinna mieścić się w określonych hasłem konkursu ramach.

Przewidujemy nagrody książkowe i dyplomy.

*Załącznik do Regulaminu Międzyszkolnego Konkursu Literackiego
            „ Patron Szkoły moim drogowskazem 2021”

Dane osobowe uczestnika konkursu:

GODŁO

Data urodzenia

Adres zamieszkania

(ulica, nr domu, nr lokalu, miejscowość, kod pocztowy)

Numer telefonu

Adres mail

Nazwa szkoły

Tytuł utworu

Dane opiekuna (nauczyciela):

Imię nazwisko

Telefon kontaktowy

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, iż przekazane prace konkursowe nie były wcześniej nagradzane i publikowane oraz nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich.
Wyrażam zgodę na ich bezpłatna publikację dla celów  Konkursu.

………………………………………                              …………………………………

Podpis uczestnika konkursu                            Podpis rodzica uczestnika konkursu

Patron_Szkoly_moim_drogowskazem_2021.odt