Nauczyciele świetlicy szkolnej 2023/2024 Regulamin świetlicy Ramowy plan zajęć świetlicowych Jesteśmy bezpieczni na drodze! Dzień Chłopaka w świetlicy Przyjęcie nowych uczniów do świetlicowej rodzinki Konkurs plastyczny" Mój nauczyciel" Światowy Dzień Jabłka Jesienne inspiracje 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej Dzień Kredki Szydełkowanie Super Konstruktorzy Mbot kodowanie Andrzejki w świetlicy Dzień Górnika w świetlicy Mikołajki na sportowo w świetlicy Szkoły pełne talentów Paczuszka od serduszka Kartka Bożonarodzeniowa Dzień Babci i Dziadka w świetlicy Bezpieczne ferie Walentynki w świetlicy szkolnej Długopisy 3D w klasie I D - zajęcia świetlicowe Dzień Kobiet Wyniki konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

Dzień Kredki

Kredki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat ich życia, pomagają stworzyć niezapomniane rysunki chętnie podziwiane nawet po latach. 22 listopada obchodzony jest Dzień Kredki. Dzieci segregowały kredki według koloru, przeliczały je, utrwalały pojęcia więcej, mnie, ile razem, brały udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem kredek, poznawały je po przez zmysł dotyku. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną poświęconą bohaterom dnia, czyli kredkom.

Kliknij w zdjęcie i przejdź do Albumu Fotograficznego