Nauczyciele świetlicy szkolnej 2023/2024 Regulamin świetlicy Ramowy plan zajęć świetlicowych Jesteśmy bezpieczni na drodze! Dzień Chłopaka w świetlicy Przyjęcie nowych uczniów do świetlicowej rodzinki Konkurs plastyczny" Mój nauczyciel" Światowy Dzień Jabłka Jesienne inspiracje 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej Dzień Kredki Szydełkowanie Super Konstruktorzy Mbot kodowanie Andrzejki w świetlicy Dzień Górnika w świetlicy Mikołajki na sportowo w świetlicy Szkoły pełne talentów Paczuszka od serduszka Kartka Bożonarodzeniowa Dzień Babci i Dziadka w świetlicy Bezpieczne ferie Walentynki w świetlicy szkolnej Długopisy 3D w klasie I D - zajęcia świetlicowe Dzień Kobiet Wyniki konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

Mikołajki na sportowo w świetlicy

Kliknij w zdjęcie przejdź do Albumu Fotograficznego

Uczniowie klas I-III dzień świętego Mikołaja uczcili wesoło i na sportowo. Zmagania fizyczne zaktywizowały dzieci do praktycznego działania i współzawodnictwa sportowego w rytm świątecznych przebojów. Zmagano się w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych. Każdy z całych sił kibicował swojej drużynie. Miłym akcentem były wspólne zdjęcia. Mikołajkowy dzień był wyjątkowy i wywołał wiele przeżyć oraz wrażeń.