Lista nauczycieli

E-mail
 
 
BARBARA BAGŁAJ
 
 
EWA BEDNARCZYK - nauczyciel wspomagający
 
 
ALICJA BERNAT - wychowanie fizyczne
 
 
ZBIGNIEW BERNAT - wychowanie fizyczne
 
 
IZABELA BERNATOWICZ-KOWALCZYK - język angielski
 
 
JOLANTA CISAK - świetlica
 
 
MARCIN DĄBROWSKI- religia
 
 
ARTUR DOMAŃSKI - historia, wdż, wos
 
 
ANNA EGIER- wychowanie fizyczne
 
 
ANETA FRYDRYCHEWICZ - NOWOSZ - matematyka
 
 
MAŁGORZATA GOŚ - MARCINIAK - język angielski
 
 
AGNIESZKA GROMADZKA - język niemiecki
 
 
ANNA GRZESZYK - matematyka, fizyka
 
 
EWA  HOLESZCZUK - język polski, świetlica
 
 
WIESŁAWA KALINKA - matematyka
 
 
TOMASZ KANIUCH - język angielski
 
 
DOROTA  KAPŁAN - pedagog szkolny
 
 
HANNA KARCZEWSKA - informatyka
 
 
PATRYCJA  KARWOWSKA - wychowanie fizyczne
 
 
ANNA KASIANIUK - zajęcia artystyczne
 
 
MARIA KOC - TYMOSZUK - język angielski
 
 
WIESŁAWA KORULCZYK - wychowawca świetlicy
 
 
MIROSŁAW KOT - historia
 
 
KATARZYNA KOWAL - religia
 
 
IWONA KOWALCZUK - edukacja wczesnoszkolna
 
 
GRZEGORZ  KOWALCZUK - wychowanie fizyczne, świetlica
 
 
ANDRZEJ KOZA - zajęcia artystyczne
 
 
DOROTA KUŹMIUK - edukacja wczesnoszkolna
 
 
WOJCIECH LUBAŃSKI - wychowanie fizyczne
 
 
BEATA ŁUGOWSKA - przyroda, biologia
 
 
AGATA MARCINIAK - nauczyciel wspomagający
 
 
MAŁGORZATA MATEJEK - edukacja wczesnoszkolna
 
 
SYLWIA MAZUREK- nauczyciel wspomagający
 
 
KATARZYNA MIKOŁAJCZUK - edukacja wczesnoszkolna
 
 
GRAŻYNA  MIKOŁAJCZUK - przyroda
 
 
JAROSŁAW MIKOŁAJCZUK - wych. fizyczne
 
 
MARIAN MIKOŁAJCZUK - wychowanie fizyczne
 
 
KATARZYNA MIŁASZEWSKA - język polski
 
 
ANNA MUŚNICKA - język angielski
 
 
AGNIESZKA MYSZKA - wych. fizyczne
 
 
IWONA NIERODA - nauczyciel wspomagający
 
 
MAŁGORZATA OKRASA - edukacja wczesnoszkolna
 
 
SYLWESTER OKSIEJUK - wych. fizyczne
 
 
RENATA OSTAPSKA - język angielski
 
 
KRYSTYNA PALUSZKIEWICZ - wdż, swietlica
 
 
BARBARA PETRUK - matematyka, biblioteka
 
 
BEATA PIETRUK - język polski
 
 
SYLWIA  PIÓRO - chemia, fizyka
 
 
GRAŻYNA PODGAJNA - edukacja wczesnoszkolna
 
 
TERESA PÓŁTORAK - geografia
 
 
RENATA PROKOPIUK - n - l biblioteki
 
 
MARZANNA PUSZKARSKA - edukacja wczesnoszkolna
 
 
WOJCIECH PUSZKARSKI - informatyka
 
 
MAŁGORZATA RUMOWSKA - edukacja wczesnoszkolna
 
 
PIOTR SAKOWICZ - wychowanie fizyczne
 
 
ANNA SAWCZUK - język angielski
 
 
PIOTR SAWIUK - religia
 
 
MARZENA SIŁUCH - fizyka
 
 
URSZULA  SOBCZAK -j. polski
 
 
ELŻBIETA STEFANIUK -n - l świetlicy
 
 
ANETA STREP - wicedyrektor
 
 
IWONA SZCZĘCH -język polski
 
 
MONIKA  TRZPIL - przyroda, biologia
 
 
KATARZYNA  TUROWICZ - religia
 
 
WIOLETTA WANECKA - matematyka
 
 
GRETA WASĄG - fizyka
 
 
BOŻENA WĘGRZYNIAK - edukacja wczesnoszkolna
 
 
URSZULA WIĘCKOWSKA - zajęcia techniczne
 
 
WOJCIECH WIĘCKOWSKI - wychowanie fizyczne
 
 
IZABELA WŁODARCZYK - język polski
 
 
EWA WŁODARCZYK - wicedyrektor
 
 
JOLANTA WOLANIN - dyrektor szkoły, chemia
 
 
MARTA WYSOKIŃSKA -logopeda, nauczyciel świetlicy

Aktualności

Kontakt

  • ZPO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim
    ul. Leśna 2,
    21-560 Międzyrzec Podlaski

    http://sp3miedzyrzec.edupage.org/
  • (083) 371 - 78 - 35

    NUMERY KONT
    OBIADY : 15803900060000000882390003
    CZESNE - przedszkole: 85803900060000000882390004

Galeria zdjęć