Prezydium Rady Rodziców 2023/2024 Numery kont bankowych DROGI RODZICU!!! Alfabet rodzica PRAWA I OBOWIĄZKI RODZICÓW KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA Regulamin nagród Burmistrza Miasta Wniosek do nagrody Burmistrza Miasta Ferie zimowe Obwód szkoły Dzwonki Wpłaty na Radę Rodziców Procedura współpracy z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 3 Pomoc psychologiczno – pedagogiczna Wniosek o wydanie opinii o uczniu GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIA I RODZICA Regulamin korzystania z szafek szkolnych Gabinet stomatologiczny w Szkole Podstawowej nr 3 Procedura postępowania w przypadku zgubienia, uszkodzenia lub zniszczenia podręcznika wypożyczonego z biblioteki szkolnej – klasy I,II,III,IV.V,VI,VII,VIII. Regulamin organizacji pracy w czasie epidemii

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Pedagog szkolny Dorota Kapłan codziennie w godzinach 10.00 – 14.00 pozostaje do dyspozycji  Państwa - uczniów, rodziców, nauczycieli; prowadzi konsultacje, udziela porad i wsparcia w zakresie poradnictwa psychologiczno – pedagogicznego.

Jestem gotowa wysłuchać Państwa i postaram się pomóc w uzyskaniu  odpowiedzi na nurtujące pytania.

Serdecznie zapraszam do kontaktowania się za pośrednictwem e-dziennika lub telefonicznie dzwoniąc  do ZPO3  tel.  83 371 78 35 (proszę pozostawić  swój nr tel. w sekretariacie szkoły – oddzwonię).

• Jednocześnie pragnę zachęcić wszystkich rodziców do skorzystania ze strony internetowej:

Z tego artykułu dowiesz się:

• Jak odpowiadać na trudne pytania dzieci na temat sytuacji związanej z koronawirusem?
  • Jak wesprzeć dziecko w tym trudnym czasie?
  • Co robić, by minimalizować obawy dziecka?

Pamiętaj:

1. Przekazuj informacje zgodnie z prawdą, ale dostosuj swoje odpowiedzi do wieku rozwojowego dziecka.
  2. Pozwól sobie na słowo „nie wiem”, by unikać przekazywania niepotwierdzonych informacji.
  3. Staraj się być świadoma/y swoich lęków. To naturalne, że Ty również czujesz się nieswojo.
  4. Towarzysz dziecku i bądź gotowa/y, by je wesprzeć.”