16 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy I c i III b naszej szkoły wraz z wychowawczyniami oraz z panią Patrycją Karwowską mieli niezwykłą przyjemność obejrzeć musical „Piotruś Pan” w Teatrze Buffo.
Musical „Piotruś Pan” to przedstawienie na najwyższym artystycznym poziomie, które jednocześnie jest przystępne i ma mądre, uniwersalne przesłanie. Sztuka jest nośnikiem niezwykłej, pozytywnej energii. Wszystko dopracowane jest w najmniejszych szczegółach. Znakomita obsada, dekoracje, śpiew, oświetlenie, taniec. Widz zostaje porwany w niezwykły świat bohaterów.
Jednak największa atrakcją tego spotkania była możliwość zobaczenie na scenie naszego szkolnego kolegi ADASIA MODRZEWSKIEGO. Z wypiekami na twarzy czekaliśmy na moment kiedy na scenie pojawi się właśnie ON. Chyba nikt nie miał problemów z rozpoznaniem Adama mimo ciekawej charakteryzacji .
Po przedstawieniu czekała nas miła niespodzianka. Otóż, dzięki staraniom pani Agnieszki Modrzewskiej –mamy Adasia, wyszli do nas aktorzy występujący w musicalu. Mieliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z barwnymi postaciami. No i oczywiście z Adasiem, który grał rolę Szpica. Efektem spotkania było też pamiątkowe zdjęcie.
Następnie uczniowie odwiedzili Smart Kids Planet w Fabryce Norblina w Warszawie. Dzieci bawiły się w dziewięciu strefach mądrej zabawy. Uczestniczyły też w warsztatach pt. „ Cyjanotypia- czyli malowanie światłem”. Dowiedziały się czym jest światło, z jaką prędkością się porusza i czy ma kolor. Wielu zabawom towarzyszyła umiejętność współpracy grupowej i poszukiwanie najlepszych rozwiązań, by osiągnąć upragniony cel, np. dostarczyć przesyłkę, zrobić zakupy w Biedronce czy też stworzyć własne miasteczko. Uśmiech cały czas towarzyszył dzieciom, którym żal było opuszczać to wspaniałe miejsce.
Na koniec wycieczki wszyscy zjedli ciepły posiłek i udaliśmy się w drogę powrotna do Międzyrzeca.
Emocje , które nam towarzyszyły w tym dniu będą z nami jeszcze przez długi czas.
Bożena Węgrzyniak
W kwietniu, już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do wiosennej edycji konkursu wiedzy języka angielskiego zorganizowanego przez Centrum Edukacji „Filotimo”.
I również tym razem odnieśliśmy sukces, na który złożyły się wspaniałe wyniki uczniów klas 4-8. W tym roku w wyzwaniu wzięło udział 42 uczniów, którzy mieli przed sobą niełatwe zadanie rozwiązania testu składającego się z 40 pytań dotyczących przeczytanej w języku angielskim lektury, tekstów piosenek oraz sentencji. Głównym celem konkursu jest propagowanie czytelnictwa oraz zachęcenie młodzieży do sięgania po teksty w języku angielskim. W tym roku najlepsi okazali się:
Klasy 4:
I miejsce – Michalina Włodarczyk kl.4p (91%)
II miejsce – Marcel Bunia kl.4p (86%)
III miejsce – Wiktoria Tymoszuk kl.4p (60%)
Klasy 5-6
I miejsce – Aleksander Wysokiński kl.6p (94%)
II miejsce – Ewa Puszkarska kl. 5b (93%)
III miejsce – Szymon Zdunek kl. 6b (91%)
Klasy 7-8
I miejsce – Olivia Gadacsi kl. 8b (95%)
II miejsce – Karol Modrzewski kl. 8b, Laura Leszczyńska-Tomaszuk kl.7b, Jakub Pawłowski kl. 7c (93%).
III miejsce – Marcel Wróblewski kl. 7a (92%)
Wśród pozostałych uczestników jest duża grupa, która otrzymała wyróżnienie oraz dyplomy uznania.
Gratulujemy!!!
Gratulacje i podziękowania
Z radością i dumą informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Tytuł laureata uzyskała:
Oliwia Gadacsi z języka angielskiego
Tytuł finalisty zdobyli:
Amina Pcholkina z języka rosyjskiego
Karol Modrzewski z matematyki
Marcel Wróblewski z języka angielskiego
Piotr Jakubowicz z historii
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom. Osiągnięcie takiego sukcesu wymagało od nich ciężkiej
i sumiennej pracy, opanowania szerokiej wiedzy oraz nabycia nowych umiejętności.
Laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim uzyskuje zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty
z przedmiotu objętego konkursem i przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej, zaś finalista – dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
Gratulujemy rodzicom uczniów i dziękujemy za ich wsparcie i motywację.
Podziękowania i gratulacje przesyłamy również nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do udziału
w konkursach: p. Marii Koc - Tymoszuk - nauczycielowi języka angielskiego, p. Wioletcie Waneckiej – nauczycielowi matematyki oraz p. Arturowi Domańskiemu – nauczycielowi historii za ich wkład pracy, poświęcenie i zaangażowanie.
Sukces naszych uczniów jest sukcesem całej szkoły.
Dyrektor szkoły
Ewa Włodarczyk
W dniu 12.04.2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Rejonu w Biegach Drużynowych.
Gadasci Oliwia, Matacz Karolina, Parafiniuk Zuzanna, Shunina Anastasia, Babych Nina, Radzikowska Edyta, Pcholkina Amina, Parkhac Eliza, Romowska Iga – opiekun Agnieszka Myszka
Kołodziej Kamil, Filipuk Borys, Kociński Krystian, Marukhenko Yehor, Siłuszyk Jakub, Chmielewski Kacper, Wysokiński Maksymilian, Szpura Szymon – opiekun Piotr Sakowicz
Podopieczni Agnieszki Myszki i Piotra Sakowicz wybiegali IV i V miejsce. Gratulujemy
P.Sakowicz
W dniu 05.04.2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Drużynowych.
Dziewczyny klasy VII-VIII
Gadasci Oliwia, Matacz Karolina, Parafiniuk Zuzanna, Shunina Anastasia, Babych Nina, Radzikowska Edyta, Pcholkina Amina, Parkhac Eliza
Chłopcy klasy VII-VIII
Kołodziej Kamil, Filipuk Borys, Lubiejewski Filip, Marukhenko Yehor, Siłuszyk Jakub, Chmielewski Kacper, Wysokiński Maksymilian, Szpura Szymon
Chłopcy klasy IV-VI
Brzozowski Bartosz, Kazimieruk Franciszek, Łosicki Marcel, Sobiczewski Marcel, Stasiewicz Aleksander, Pashar Nazar, Wasiluk Aleks
Dziewczyny klasy IV-VI
Bołba Julia, Chruściel Wiktoria, Pocztarska Pola, Prochera Roksana, Wysokińska Wiktoria, Idzikowska Marta, Stefaniuk Gabriela, Zaniewicz Laura, Markowska Martyna, Kiereczyńska Alicja.
Reprezentacje klas siódmych i ósmych wybiegały wicemistrzostwo powiatu i awans do Mistrzostw Rejonowych. Podopiecznym Agnieszki Myszki i Piotra Sakowicza serdecznie gratulujemy.
Piotr Sakowicz
W dniu 12 kwietnia 2024 roku, uczniowie naszej szkoły z nauczycielem Moniką Melaniuk, udali się z gościnną wizytą do Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach. Uczestniczyli w lekcji otwartej przygotowanej przez mgr Zuzannę Bońkowską. Dzięki tym zajęciom uczniowie mieli stworzone możliwości do współdziałania w grupie rówieśniczej, wyrażania swoich opinii i myśli oraz zawierania nowych znajomości. Celem tej lekcji była również współpraca pomiędzy nauczycielami, co sprzyja wymianie osobistych doświadczeń i pozwala wzbogacić warsztat metodyczny.
Monika Melaniuk
Dnia 4 kwietnia odbyły się w przedszkolu warsztaty logopedyczne dla rodziców, podczas których przybliżono temat roli rodzica w wspieraniu rozwoju mowy dziecka od najmłodszych lat, a także dzięki uprzejmości pani Katarzyny Melaniuk- specjalistki SI, rolę integracji sensorycznej, która ma ogromny wpływ na całokształt rozwoju dziecka. Prowadząca warsztaty w ciekawy sposób zademonstrowała, jak w warunkach domowych wspierać rozwój swoich pociech, aby w przyszłości wykluczyć ewentualne zaburzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz za aktywne włączenie się w warsztaty.
M. Wysokińska
We wtorek 26.03.2024r w naszym przedszkolu w grupie I odbyły się zajęcia otwarte z udziałem Rodziców, których temat brzmiał „W wielkanocnej krainie” kurczaczki, pisanki i inne niespodzianki. Celem zajęć było przybliżenie niektórych tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, śmiałego wyrażania własnych myśli, rozbudzanie wyobraźni. Zajęcia rozpoczęły się wspólnym powitaniem z Rodzicami, następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przeliczaniu i klasyfikowaniu oraz poznały tradycje związane ze świętami Wielkanocnymi, nie obyło się również bez zabawy ruchowej i wspólnych zabaw z Rodzicami. Razem przygotowywaliśmy stroiki, kurczaczki, malowaliśmy jajka. Rodzice i dzieci wykazali się dużą inwencją twórczą, a efekt zachwycił wszystkich. W tym dniu Rodzice mogli zobaczyć jak ich pociechy radzą sobie na co dzień w przedszkolu. Jestem pewna, że takie spotkania służą nam wszystkim.
Serdecznie dziękuję Rodzicom za liczne przybycie, aktywny udział w zajęciach i zainteresowanie taką formą zajęć.
Magdalena Stefaniuk
Jury konkursu wielkanocnego na palmę lub ozdobę miało twardy orzech do zgryzienia, gdy przystąpiło do oceniania prac i wyłaniania zwycięzców.
Wszystkie ozdoby były tak pomysłowe i piękne, że trudno było zdecydować, która z nich jest najładniejsza.
Przekrój wiekowy uczestników również był bardzo zróżnicowany. Najstarsza uczestniczka jest uczennicą 8 klasy, a najmłodsi twórcy mają trzy lata:)
Ostatecznie, po długich debatach, postanowiono nagrodzić następujące osoby:
W kategorii „palmy wielkanocne”
I miejsce – Paulina Korniluk 2c
II miejsce – Błażej Kowalik 2a
III miejsce – Maksymilian Leszczuk 3b
Wyróżnienia:
Gabryś Sawczuk grupa I
Oliwier Dymianiuk – 1b
Hubert Prejbisz 2a
Adam Ślósarski 2b
Jaś Gąsior 1c
W kategorii „ozdoby świąteczne”
Klasy 1-3 i przedszkole
I miejsce - Milena Męczyńska grupa 6
II miejsce - Natalia Flis 1c
- Lena Nurzyńska grupa 6
III miejsce - Julia Nestorowicz 1d
Wyróżnienia:
Szymon Michalczuk – grupa 2
Lilia Dąbrowska 2b
Lilianna Stefaniuk 2b
Aleksander Wnukowicz 1c
Sandra Wyrzykowska grupa 9
Klasy 4-8
I miejsce - Oliwia Cep 4p
II miejsce - Charczuk Piotr 5b
- Charczuk Martyna 8b
III miejsce - Marcel Bunia 4p
- Marcel Podgajny 5c
Wyróżnienia:
Ignacy Tusz 4p
Wiktoria Zdańkowska 4a
Amelia Rosińska 5a
Joasia Śniatkowska 5a
GRATULUJEMY LAUREATOM!!!
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody z rąk Pani Dyrektor Ewy Włodarczyk.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pomysłowości oraz talentów.
Organizatorzy: s. Leonarda Klim, Katarzyna Kowal, Anna Morawska
Dnia 22.03.2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się rozdanie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu ,,Młodość- Trzeźwość”, którego hasło przewodnie brzmiało ,,Jak pomóc osobie uzależnionej?”.
Jak wiemy, problem uzależnień dotyka wielu z nas: naszych bliskich, przyjaciół, rówieśników. W dzisiejszych czasach jest realnym zagrożeniem, dlatego propagowanie wartości, pasji i zdrowego stylu życia, zwłaszcza wśród młodzieży, jest bardzo ważne !
Dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za coroczną organizację konkursu i serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wykazali się kreatywnością.
Szczególne gratulacje należą się laureatom naszej placówki:
PRACE PLASTYCZNE:
Kornel Domański kl. 3D - wyróżnienie
Gabriel Pióro kl. 8 A - wyróżnienie
PRACE LITERACKIE:
Antoni Holeszczuk kl. 4A - 3 miejsce
Marcel Kiereczyński kl 8B - 1 miejsce
Maja Starzyńska kl. 7B - 2 miejsce
Marcin Kiereczyński kl.8B - 3 miejsce
Brydzińska Olga
21 marca przedszkolaki uroczyście i hucznie pożegnały Zimę i przywitały Wiosnę. Ten wyjątkowy dzień dzieci i panie podkreśliły ubierając się na zielono. Uroczystość powitania Wiosny rozpoczęła grupa V przedstawieniem pt. „Zimę żegnamy, Wiosnę witamy”. Dzieci położyły spać Panią Zimę i przywitały energicznym tańcem Panią Wiosnę. Grupy starsze uczciły ten dzień przedstawieniem „Koncert dla wiosny”. Dzieci w przebraniu bocianów, biedronek, motyli i pszczółek prezentowały swoje zdolności i umiejętności. Następnie każda grupa przedszkolaków mogła pozdrowić nową porę roku wierszem i piosenką. Z pozytywną energią dziewięć grup wyruszyło kolorowym korowodem na pierwszy spacer trzymając w rękach piękne własnoręcznie wykonane kwiaty i inne symbole zwiastujące nadejście wiosny. Było nam bardzo miło spotkać się razem świętując ten czas. Wszyscy w radosnych nastrojach w promieniach słońca, śpiewaliśmy piosenki, które niosły się po najbliższej okolicy. W ten sposób dzieci wyraziły swoją radość z przyjścia nowej pory roku. Witaj Wiosno!
Katarzyna Zdunek
W czwartek, tuż przed Palmową Niedzielą, nasz szkolny korytarz zakwitł wszystkimi kolorami, jakby stał się letnią łąką. Pojawiły się zające, ptaszki, kwiaty, barwne jajka, kurczaczki, bazie i zielone gałązki. Wszystko to za sprawą dawno oczekiwanego Kiermaszu palm i ozdób wielkanocnych. Młodzież ze SK Caritas na olbrzymim straganie zaprezentowała przepiękne prace naszych uczniów i ich rodziców, zgłoszone na konkurs wielkanocny. Wszystko sprzedawało się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki", a tłum kupujących gęstniał na każdej przerwie międzylekcyjnej. Udało się w ten sposób zebrać fundusze potrzebne na zakupienie żywności dla potrzebujących rodzin, objętych opieką Caritas.
Znowu więc piękno i dobro pokazały swoją wielką moc.
Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a zwłaszcza utalentowanym autorom wszystkich kolorowych prac dziękujemy za pomoc.
A już za chwilę nastąpi rozstrzygnięcie konkursu:) Czekajcie na wyniki.
Katarzyna Kowal
22 marca 2024r. roku w naszej szkole po raz kolejny wystąpiła grupa naukowa "Zaelektryzowani" z Lublina, która zaprezentowała niecodzienną lekcję „Zasady fizyczne czy kwasy chemiczne”. Specjalizuje się ona w propagowaniu atrakcyjnej edukacji. W sposób bardzo ciekawy, widowiskowy, a jednocześnie wesoły i zabawny zostały zaprezentowane niezwykłe eksperymenty fizyczno - chemiczne.
W ramach lekcji uczniowie klas VII
- VIII mogli zobaczyć efektowne eksperymenty z przyrody, chemii i fizyki.
Prezentujący pokazał wiele ciekawych doświadczeń. Nie zabrakło ognia, piany i wybuchów. Największą
atrakcją pokazów była zabawa z gazami. W czasie tej niezwykłej lekcji uczniowie
na własnych strunach głosowych sprawdzili działanie helu, który zmienił ich
wysokość głosu podczas próby mówienia. Bardzo interesującym doświadczeniem była
„paląca się dłoń” oraz wystrzałowe spalanie wodoru z kolorowymi piłeczkami.
Niecodziennych wrażeń dostarczyły eksperymenty z ciekłym azotem.
Prowadzący jednocześnie zwrócili uwagę na kwestię bezpieczeństwa uświadamiając, jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą nieodpowiedzialne korzystanie ze zdobyczy nauki.
Animator dowiódł, że nauka chemii i fizyki wcale nie musi być nudna!
Zapraszamy
do galerii.
Sylwia
Pióro
Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. Jako wyraz akceptacji, tolerancji, wrażliwości i szacunku uczniowie naszej szkoły założyli 22 marca kolorowe skarpetki – „nie do pary”. Zakładając kolorową skarpetkę zwrócili na siebie uwagę, a tym samym zwrócili uwagę na problemy ludzi chorych na Zespół Downa.
W Światowym Dniu Osób z Zespołem Downa uczniowie pokazali, że różni ich tak niewiele- tylko jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak dodatkowa, niepasująca skarpetki.
Światowy Dzień Zespołu Downa przypada na 21 dzień 3 miesiąca, ponieważ dodatkowy trzeci chromosom w 21 parze chromosomów w komórkach człowieka powoduje występowanie tej wady genetycznej.
Dzięki informacjach zawartych w gazetce tematycznej, udostępnionych filmach i wykonaniu prac plastycznych, uczniowie podnieśli swoją świadomości na temat życia oraz potrzeb osób z Zespołem Downa. Szkolny korytarz ozdobiły w tym dniu girlandy pięknych, kolorowych skarpetek.
Monika Melaniuk
Pod takim hasłem witały wiosnę dzieci z klas I-III. Nie zrobiły tego w sposób tradycyjny – Marzanną, lecz podczas apelu przygotowanego przez klasy Ib i Ic.
Uroczystość powitania wiosny została przygotowana z myślą o zachęceniu uczniów do aktywnego udziału w spotkaniu, kultywowania tradycji związanych z powitaniem wiosny i integracji zespołów klasowych.
Do wspólnego śpiewania i quizu przyrodniczego zaangażowani byli wszyscy widzowie. Uczestnicy rywalizacji nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.
Quizy i zagadki przeplatane były montażem słowno – muzycznym oraz krótkimi, humorystycznymi filmikami o tematyce wiosennej.
Taka forma powitania nowej pory roku była dla dzieci nie tylko wesołą zabawą, ale również wpłynęła na utrwalenie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej.
Małgorzata Okrasa Katarzyna Mikołajczuk
W dniach 11-15 marca w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Mózgu. Celem tej akcji było promowanie zdrowego stylu życia, który odgrywa zasadniczą rolę w funkcjonowaniu tego ważnego organu, a także pobudzenie „szarych komórek” do wytężonej pracy m.in. rozwiązując łamigłówki, rebusy itp. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, biorąc udział w Konkursie Logicznego Myślenia w kategoriach klas I-III, IV-VI, VII-VIII, a także uczestnicząc w konkursie plastycznym pt. „Mój mózg: jestem, myślę, czuję”. W ramach Tygodnia Mózgu odbyły się również prelekcje, pogadanki m.in. „O mózgu i hormonach mających wpływ na jego funkcjonowanie” oraz „Zadbaj o własny mózg”.
Uczniowie nagrodzeni w konkursie plastycznym:
I miejsce: Mikołaj Korzeniewski kl. 4 A
II miejsce: Lilia Dąbrowska kl. 2 B
III miejsce: Lena Piwowar kl. 6 P
Wyróżnienie:
1. Gabriela Stefaniuk kl. 5 A
2. Daria Wawryniuk kl. 6 B
3. Małgorzata Kaczor kl. 6 B
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie się w akcję.
M. Melaniuk, M. Wysokińska, O. Brydzińska, A. Izdebska
Akcja została przeprowadzona w całej Polsce w dniach 8 - 9 marzec br.
Wolontariusze z naszej szkoły ZPO 3 im. Jana Pawła II zawsze chętnie biorą udział w przedświątecznych zbiórkach żywności. Tak było i w tym roku.
W dniach 8 – 9. 03. 2024r. młodzież włączyła się w ogólnopolską akcję zbiórki pod patronatem Caritas Diecezji Siedleckiej „Tak, pomagam!”.
Zbiórkę przeprowadzono w sklepie TOPAZ, DINO, sklep spożywczym „WYSOKIŃSKI” przy ul. Targowej oraz BIEDRONKA ul. Warszawska.
Dziękujemy kierownikom i odpowiedzialnym sklepów za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki żywności dla potrzebujących w naszym mieści.
Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas wraz z Zespołem Koła Caritas przy parafii pw. Chrystusa Króla przeprowadziła zbiórkę żywności z długoterminową datą ważności co pomoże potrzebującym dłużej korzystać z otrzymanych darów. Darów zebrano bardzo dużo.
Dziękujemy WSZYSTKIM Darczyńcom za hojność i wrażliwe serce.
Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcony wolny czas. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w tę akcję. Nauczycielom i Wolontariuszom ze Straży Pożarnej Zawadki.
Składamy przy tej okazji wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
Wolontariusze SKC wraz z opiekunem S. Leonardą Anną Klim
„W ogrodzie kwiatów wiele, a Ona Jedyna.”
Takie motto przyświecało przedstawieniu, jakie odbyło się 16 marca 2024 w naszej szkole.
W humorystycznych tekstach przeplatanych fragmentami znanych przebojów oraz układami tanecznymi mogły wybrzmieć talenty naszych aktorów, a klimatyczna scenografia przeniosła widzów w teatralną rzeczywistość. Szanowny Profesor Gryzipiórek i jego sympatyczne asystentki przedstawili nam charakterystyczne typy kobiet; okazuje się, że jest ich wiele.
Dzięki Adamowi i Ewie dowiedzieliśmy się jakie były przemyślenia pierwszej kobiety oraz rozterki Adama, wynikające z pojawienia się jej w jego życiu. W serialu „On i ona” mieliśmy okazję podejrzeć, jak z „syndromem pustej szafy” radzą sobie współczesne pary. Oczami Małego Księcia mogliśmy dostrzec wyjątkowość relacji do tej Jedynej - Róży. Dopełnienie tego wydarzenia teatralnego stanowiły życzenia kierowane do wszystkich kobiet. Po raz kolejny okazało się, że muzyka łączy pokolenia. Młoda publiczność świetnie bawiła się i żywo reagowała na dawne oraz współczesne przeboje, które spinały kolejne akty spektaklu, dynamizowały akcję sztuki. Żeńska część widowni, obserwując na scenie różne typy kobiet, mogła przekonać się, że bycie kobietą to powód do dumy, zadowolenia i radości.
Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie naszego przedstawienia.
Zapraszamy do obejrzenia filmu
https://youtu.be/F0yFlR2rgno?si=3I-mCnUsak50XqXh
Uczniowie klas VIII B, VII B, VII C oraz opiekunowie Iwona Szczęch i Edyta Demianiuk
W dniu 11.03.2024 uczniowie Trójki wywalczyli wicemistrzostwo Powiatu Bialskiego w koszykówce chłopców. Drużyna w składzie, Jakubski Paweł, Kociński Krystian, Filipuk Borys, Chilicki Kacper, Gil Bartosz, Pawłowski Jakub, Kulikowski Brajan, Mazurek Krystian, Korolczuk Igor, Jakub Jurkowski w meczu finałowym uległa drużynie z Konstantynowa. Podopiecznym Piotra Sakowicza gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnych rozgrywek sportowych.
Piotr Sakowicz
W dniu 05.03.2024 uczniowie Trójki wywalczyli awans do Mistrzostw Powiatu w koszykówce chłopców. Drużyna w składzie Więckowski Karol, Jakubski Paweł, Kociński Krystian, Filipuk Borys, Chilicki Kacper, Gil Bartosz, Pawłowski Jakub, Kulikowski Brajan, Mazurek Krystian, Korolczuk Igor pokazała, że Trójka potrafi grać w koszykówkę. Podopiecznym Piotra Sakowicza, gratulujemy i życzymy powodzenia podczas rozgrywek powiatowych.
Piotr Sakowicz