Menu

  • Uczniowie klas I - III

    Uczniowie klas I - III

    Pragniemy, aby w naszej szkole powstało harcerstwo. ZHP to organizacja, której głównym celem jest kształtowanie postaw i charakteru młodego człowieka zgodnie  z wartościami takimi jak: patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba innym.

    Najmłodszą grupą w ZHP jest gromada zuchowa.

    Zapraszamy chętne dzieci, w wieku od 7 do 10 lat, które chcą ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas, zdobyć niecodzienne umiejętności, poznać ciekawe miejsca i  przeżyć wiele niezapomnianych przygód - do wstąpienia w szeregi powstającej gromady zuchowej, którą poprowadzi druhna Grażyna Podgajna, wychowawca klasy 1d.

    Pierwsze spotkanie już w najbliższy piątek, tj. 29 września, o godz. 16.00 w sali nr 5.

    Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny i poznawczy. Potrwa do około godziny 17.30 . Na spotkaniu z zuchami mile widziani rodzice przyszłych zuchów.

  • V POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W ROKITNIE

     V POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W  ROKITNIE

    W dniu 20.09.2017 odbyły się V Powiatowe Biegi Przełajowe w Rokitnie. Dzieci i młodzież ścigała się w 15 biegach w poszczególnych rocznikach i dystansach. Przy dość chłodnej, a momentami nawet deszczowej pogodzie naszą szkołę reprezentowała silna grupa biegaczy z klas I-III  i klas IV-VII. Na mecie brawami nagradzani byli wszyscy, bez względu na zajęte miejsce, a najlepsi otrzymali  medale, dyplomy.

    Najlepsze miejsca naszych uczniów:

    Rocznik 2009 chłopcy

    1. Emil Sosnowski

    2. Karol Charczuk

    Rocznik 2009 dziewczęta

    9. Paulina Chmielewska

    Rocznik 2005 dziewczęta

    3. Amelia Mikołajczuk

    8. Klaudia Nieroda

    Rocznik 2004 dziewczęta

    1. Magdalena Olesiejuk

    2. Wiktoria Karwowska

    5. Julia Norwa

    Dziękujemy wychowawcom klas I -III za pomoc w wytypowaniu  młodych biegaczy.

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Sukces literacki w Berlinie!

    Sukces literacki w Berlinie!

    Tegoroczną edycję konkursu „Młodzież pisze wiersze” / „Jugend schreibt Gedichte“ ogłoszono wiosną 2017. Uczestniczyli  w nim uczniowie z Polski, Niemiec i Luksemburga. Z nadesłanych wierszy i tłumaczeń, 12-osobowe jury pod przewodnictwem pisarki Doroty Danielewicz-Kerski, wyłoniło 32 laureatów.  II miejsce w kategorii „ wiersz autorski w języku polskim nadesłany przez młodzież mieszkającą w Polsce, do lat 14” zdobyła Paulina Sobczak (obecnie uczennica klasy V s) za utwór „Przepis na dobrego człowieka”. Opiekunem literackim Pauliny była p. Izabela Włodarczyk. Publiczna prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się 18 listopada w Berlinie.

    Młodej poetce gratulujemy ogromnego sukcesu.

  • Młodzi literaci z „Trójki” laureatami „LIPY 2017”

    Młodzi literaci z „Trójki” laureatami „LIPY 2017”

    W tegorocznym XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017 pod patronatem Prezydenta Bielska–Białej, Jury (Tomasz Jastrun, Jan Picheta, Juliusz Wątroba i Irena Edelman) doceniło młodziutkich twórców grupy poetyckiej „Zefirek” z klas czwartych i piątych naszej szkoły.
    W kategorii prozy nagrodzeni zostali:

    • Julia Parafiniuk klasa IV a za opowiadanie pt. „Leśne zamieszanie”,
    • Eryk Waszczuk klasa IV a - za baśń współczesną „Piłkarska przygoda Czerwonego Kapturka”,
    • Paulina Sobczak klasa IV s – za opowiadanie „Zza ściany”.

    W  kategorii poezji już po raz drugi w tym konkursie dostrzeżono i nagrodzono utwory dziewcząt z klasy Vp - Anny Siłki (wiersz „Wakacje”) i Małgorzaty Chodyki (wiersz „Zieleń”).
    Po raz pierwszy w Lipie uhonorowana  została Oliwia Ciechanowicz z klasy IVs (wiersz „Moja mała odwaga”).
    Prace laureatów znajdą się w lipowej antologii - jako przykłady utworów, które wyróżniają się oryginalnością, świeżością wypowiedzi oraz bardzo ciekawym warsztatem poetyckim lub prozatorskim.
    Nagrodzonym uczniom i opiekunce grupy „ZEFIREK” – p. Izabeli Włodarczyk serdecznie gratulujemy!

  • Bezpieczne Pierwszaki!

    Bezpieczne Pierwszaki!

    W czwartek 14 września 2017 r. pani policjantka spotkała się z uczniami klas pierwszych. Podczas spotkania zostały przedstawione i przypomniane zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, zachowania się w stosunku do osób nieznajomych, zachowania się, gdy ktoś się zgubi lub wydarzy mu się coś złego. Dzieci zadawały pytania, na które pani policjantka bardzo chętnie odpowiadała. Na koniec spotkania, dzieci otrzymały odblaskowe opaski, aby były widoczne w drodze do, jak i ze szkoły.

  • Międzynarodowy Dzień Kropki

    Międzynarodowy Dzień Kropki

    15 września dzieci z klasy 1d, włączyły się w obchody International Dot Day.  Międzynarodowy Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę i zabawę dzieci.

    W tym dniu pierwszaki przyszły do szkoły w strojach w kropki. Na początku zajęć dzieci obejrzały film animowany oparty na książce Petera Reynoldsa „ The dot”. Poznały  wzruszającą historię małej, nieśmiałej Washti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie i swoje możliwości. Po obejrzeniu filmu dzieci rozmawiały o uczuciach towarzyszących dziewczynce, zastanawiały się w jaki sposób mogą dowiedzieć się o swoich talentach i co trzeba robić jeśli odkryje się już swój talent.

    Na kolejnej lekcji, pierwszoklasiści wykonali paluszkami kropkowane dzieła sztuki, którymi udekorowali szkolny korytarz. Podczas malowania słuchali piosenki o małej Vashti, napisanej specjalnie na Dzień Kropki przez J. Okuniewską i B. Skrzypiec, do muzyki P. Kaji w wykonaniu Michała Sawickiego.

    Na przerwach dzieci dekorowały kolorowymi kropkami troszeczkę zdziwionych uczniów i nauczycieli,  informując wszystkich o obchodzonym święcie.                                                    

    Obchody święta Kropki zakończyła sesja fotograficzna. Możecie ją zobaczyć w szkolnym albumie fotograficznym.

    Mam nadzieję, że obchodzone po raz pierwszy w naszej szkole święto na stałe wpisze się  w kalendarz szkolnych uroczystości. Jest to wspaniała okazja na odkrywanie i pokazywanie talentów, które drzemią w każdym dziecku.

                                                                                                           Grażyna Podgajna

  • Szanowni Państwo,

    Szanowni Państwo,

    W naszej szkole realizowany jest Rządowy Program „Bezpieczna+ mający na celu wspomaganie szkół w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki.

    Projekt „Bezpieczna+” współfinansowany jest ze środków budżetu miasta. Planowana kwota wydatków związanych z realizacją projektu w naszej szkole wynosi 33026 zł.

    Projekt obejmuje różnorodne działania, skierowane do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.

    1. DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNO – ROZWIJAJĄCE
    • Chcę malować swój świat.

    Zajęcia warsztatowe wspomagające kreatywny rozwój uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej,  z udziałem ich rodziców i wychowawców Celem warsztatów będzie pobudzanie wyobraźni, elastyczności myślenia i pomysłowości oraz rozwijanie wytrwałości w pokonywaniu trudności.

    Ze względu na dyspozycyjność czasową rodziców i umożliwienie im uczestnictwa w zajęciach, warsztaty będą się odbywały w soboty od września do grudnia 2017r.

    Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów umiejętności psychospołecznych.

    • Naucz mnie mówić „ NIE”.

    Profilaktyczne zajęcia warsztatowe dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej przeznaczone będą dla 319 uczniów klas 4-7. Zajęcia będą się odbywały w 15 grupach.
    Każda grupa będzie uczestniczyła w dwugodzinnych zajęciach warsztatowych.
    Część zajęć będzie miała na celu zwiększenie świadomości uczestników na temat procesu uzależnienia, jego faz i mechanizmów. Poruszona będzie tematyka uzależnień od środków psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych. Pozostałe zajęcia będą prowadzone pod kątem wypracowania prawidłowych postaw prospołecznych ze szczególnym uwzględnieniem akceptacji uczniów posiadających orzeczenia o niepełnosprawności. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych pedagogów  resocjalizacji.

    • Porozmawiajmy o dzieciach.

    Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych psychologów – terapeutów. Ich celem będzie przygotowanie rodziców i nauczycieli do stworzenia jak najbardziej optymalnych warunków do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży.

    Zajęcia wykładowo – dyskusyjne dla rodziców – październik 2017r.

    • Świadomi rodzice, bezpieczniejsze dzieci

    (termin do ustalenia, w zależności od stopnia zainteresowania)

    Zajęcia warsztatowe dla rodziców uczniów biorących udział w programie będą odbywały się
    w zależności od potrzeb i zainteresowania. Celem tych zajęć będzie przybliżenie rodzicom zagrożeń wynikających z niekontrolowanego korzystania z zasobów internetowych oraz sposobów sprawowania kontroli rodzicielskiej.

    Wszystkich rodziców zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas.

     

    1. DZIAŁANIA INFORMACYJNE

     

    • Tematyczne szkolne gazetki ścienne (09. 2017 r – 12.2017r.)

    Na  tablicach i gablotach na terenie szkoły będą systematycznie umieszczane informacje związane
    z tematyką poruszaną w czasie apeli szkolnych, zajęć warsztatowych, zajęć wykładowo – dyskusyjnych skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli.

    • Zobacz-usłysz - zapamiętaj!  (09. 2017 r. – 12.2017r.)

    - wprowadzanie elementów informacyjno-profilaktycznych, w czasie których będą prowadzone krótkie prelekcje przez zaproszonych gości z różnych instytucji mające na celu przekazanie uczniom ciekawych informacji dotyczących działalności różnych organizacji oraz  informacji dotyczących bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.

    • Planowany harmonogram apeli szkolnych:

    Wrzesień / październik 2017r.
    -  apel dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej (210 uczniów) z udziałem przedstawicieli Policji
     i/lub Straży Miejskiej
    -  apel dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej (319 uczniów)  z udziałem przedstawicieli Straży Pożarnej oraz przedstawicieli Pogotowia Ratunkowego/Ratownictwa Medycznego

    • Czy wiesz jak ratować siebie i innych?  (wrzesień/październik 2017r.)

    zajęcia instruktażowe pokazujących właściwe zachowania w czasie potencjalnego zagrożenia. Każda grupa uczestnicząca w alarmie będzie wykonywała czynności ewakuacyjne pod nadzorem przedstawiciela Straży Pożarnej, który będzie na bieżąco udzielał wskazówek dotyczących właściwych reakcji i zachowań.

    • Rodzinny Festyn Prozdrowotny -  „ Zdrowie moje, twoje, nasze”(30 września 2017r.)

    Działanie ma na celu kształtowanie i propagowanie wśród społeczności lokalnej  pozytywnych
    wzorów zachowań związanych z zagadnieniami naszego zdrowia i bezpieczeństwa.

    W ramach festynu  planowane jest przygotowanie stanowisk tematycznych:

    • Badanie poziomu glukozy we krwi
    • Rejestracja  potencjalnych dawców szpiku
    • Punkt  honorowego krwiodawstwa
    • Pomiar ciśnienia
    • Spotkanie ze strażakami i ratownikami medycznymi
    • Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
    • Zapoznanie z wyposażeniem wnętrza samochodów służb ratowniczych (policyjny, strażacki, pogotowia ratunkowego)

     

    ZAPRASZAMY DOAKTYWNEGO UCZESTNICTWA !!!

    PLANUJEMY LICZNE ATRAKCJE smileysmileysmiley

     

  • Lekkoatletyka dla każdego!

    Lekkoatletyka dla każdego!

    13 i 14 września w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!, na obiektach sportowych Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie blisko 600 dzieci wystąpiło w Finale Nestlé Cup – ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród gości nie zabrakło medalistów Mistrzostw Świata z Londynu: Pawła Fajdka, Piotra Liska, Kamili Lićwinko, Wojciecha Nowickiego, czy Malwiny Kopron oraz ambasadorów programu LDK: Anny Jagaciak-Michalskiej oraz Marii Andrejczyk.  

    Z Torunia, gdzie w zeszłym roku rywalizowali finaliści Nestlé Cup, dwudniowe zmagania najlepszych polskich lekkoatletów młodego pokolenia przenoszą się na stadion Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. To właśnie tutaj swoje pierwsze lekkoatletyczne kroki stawiali wybitni polscy olimpijczycy oraz mistrzowie świata. Zwycięzcy regionalnych eliminacji powalczyli w czwórboju lekkoatletycznym. Szkoły podstawowe – wszechstronnym, a gimnazja – ukierunkowanym (sprinterskim, wytrzymałościowym, płotkarskim, skocznościowym i rzutowym). 

    Swoich następców bacznie obserwowali nasi medaliści z Londynu na czele z Pawłem Fajdkiem. Dodatkowo w czwartek 14 września wszystkich kibiców czekała nie lada gratka. Nasi młociarze, Paweł Fajdek oraz Wojciech Nowicki, po raz pierwszy w historii zmierzyli się ze sobą w specjalnym pojedynku. Ale UWAGA: nie była to rywalizacja w rzucie młotem. 

    W trakcie imprezy wszyscy chętni mogli sprawdzić stan nawodnienia swojego organizmu w specjalnie przygotowanej strefie ds. żywienia firmy Nestlé Polska S.A. Każdy otrzyma indywidualną diagnozę i listę z zaleceniami. 

    Lekkoatletyka dla każdego! to projekt mający na celu promocję aktywności fizycznej oraz prawidłowego żywienia wśród dzieci i młodzieży. Program realizują wspólnie Polski Związek Lekkiej Atletyki i Nestlé Polska, a jego działania skierowane są do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. W ubiegłym roku program „Lekkoatletyka dla każdego” był realizowany w całej Polsce przez 16 wojewódzkich Ośrodków Lekkiej Atletyki. 

    Nasze miasto i Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim reprezentowała Wiktoria Karwowska.

    Zajęcia programu „Lekkoatletyka dla każdego” odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 15.05 – 16.05 na obiektach Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2 pod okiem trenera LDK Marcina Hołoweńko. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych z terenu Międzyrzeca Podlaskiego i okolic. Wstęp wolny.

  • Instrukcja obsługi e-dziennika dla rodziców

  • Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018 w ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

    Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018 w ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

    Na fotorelację z wydarzenia zapraszamy do Albumu.

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

    Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

    4 września przywitaliśmy nowy rok szkolny. Szkoła to poranne wstawanie, obowiązki, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji, marzeń i talentów. Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy, życzyła uczennicom i uczniom Pani Dyrektor Jolanta Wolanin, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.                                  

    Podczas uroczystej inauguracji, nasi uczniowie wierszem i piosenką pożegnali wakacje, a rozpoczęli czas nauki.                                                                                                                 

    Z radością powitani zostali uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej.               

    Następnie dzieci i młodzież pod opieką swych wychowawców udali się do klas.

    Wrzesień kojarzy się wszystkim z zakończeniem wakacji, rozpoczęciem roku szkolnego, cudownym babim latem. Nie zawsze jednak tak było, o czym uczniowie przypomnieli podczas akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie możemy zapomnieć, co wydarzyło się 1 września 1939 r. Dzieci polskie nie usiadły w szkolnych ławkach. Zamiast dzwonka, usłyszały huk armat, świst pocisków, wybuchy bomb.

    Nie zapomnijmy o tych, którzy 78 lat temu rozpoczęli heroiczną walkę w obronie naszej ojczyzny. Pamiętajmy o tych wszystkich, których śmierć, przelana krew, poniesione trudy spowodowały, że dziś jesteśmy wolni, że możemy  bez lęku przystąpić do naszych uczniowskich zadań w nowym roku szkolnym.


    W tym roku szkolnym życzymy wszystkim naszym uczniom 
    odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych, 
    a pedagogom spokoju i zapału do pracy!

     

  • Informator dla rodziców

  • Puchar Burmistrza Miasta w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 2017 zakończony

    Puchar Burmistrza Miasta w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 2017 zakończony

    3 września 2017 roku 59 szachistów zebrało się w gościnnych progach Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, aby rozegrać ostatni z cyklu 6 turniejów o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Tradycyjnie, walka na szachownicach przebiegała w duchu Fair Play.

                Tym razem, z wynikiem 8 pkt. z 9 partii wygrała czternastoletnia zawodniczka MUKS "Gambit" w Międzyrzecu Podlaskim, Patrycja Waszczuk, która jednocześnie wygrała klasyfikację juniorek do lat 14. Wygrana Patrycji nie była niespodzianką, ponieważ niespełna miesiąc temu, we Wrocławiu zdobyła dwa  złote medale w Mistrzostwach Polski Juniorek w Szachach Szybkich                      i Błyskawicznych. Drugie miejsce zajął radzynianin Paweł Krasuski i trzecie, międzyrzeczanin Łukasz Chomiuk, który obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

                W grupie juniorów do lat 14 wygrał Wiktor Kukawski, przed Mateuszem Bojczewskim reprezentującym LKSz Lublin i Wojciechem Kakowskim z KSz. Skoczek Siedlce.

                Jeszcze bardziej gościnni okazali się nasi młodsi juniorzy. Wśród dziesięciolatków zwyciężył bialczanin - Andrzej Pietkiewicz, przed reprezentującym MZSzach. - Krzysztofem Dobosiewiczem i Filipem Sienkiewiczem z Konstantynowa.

                W grupie ośmiolatków wygrał Szymon Suska z SSz. "Szachpol" Łuków, przed zawodnikiem MZSzach. Dawidem Dobosiewiczem i reprezentującym LUKS Lubartów - Michałem Drozdem.

                Tradycją stało się, że podium juniorek do lat 10 "okupują" bardzo zdolne szachistki naszego klubu: Karolina Tymoszuk, Aleksandra Marciniuk i Karolina Wysokińska, które w tej kolejności ukończyły rywalizację w turnieju.

                W turnieju wystąpiły też dwie ośmiolatki. W tej grupie lepsza okazała się Ania Oleksiuk z Rogoźnicy. Druga była Nikola Adamowicz z Miś.

                Przed przystąpieniem do dekorowania zwycięzców klasyfikacji długofalowej odbyła się miła uroczystość. Mianowicie, Prezes Lubelskiego Związku Szachowego Piotr Piwowarczyk na ręce Wiceburmistrza Grzegorza Łubika przekazał Odznakę "Przyjaciel Szachów", którą otrzymał Burmistrz Miasta Zbigniew Kot.

                Dużo emocji wzbudziła klasyfikacja długofalowa. Jak się okazało, ostatni turniej miał bardzo duży wpływ na klasyfikację końcową.

                Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski zdobył szachista KSz. Skoczek Siedlce Sławomir Kurpiewski, który wyprzedził Patrycję Waszczuk, Andrzeja Rogozę z LUKS Lubartów i Adama Łukasika z KSz. Skoczek Siedlce.

                Klasyfikację długofalową czternastolatków wygrał Wiktor Kukawski i wyprzedził międzyrzeczanina Jerzego Rzeńcę i Mateusza Bojczewskiego, którzy reprezentują Lubelski Klub Szachowy Lublin.

                Klasyfikację juniorek do lat 14 wygrała oczywiście Patrycja Waszczuk, która wyprzedziła drugą reprezentantkę naszego klubu Hannę Nurzyńską.

                Klasyfikację generalną dziesięciolatek wygrała Karolina Wysokińska. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Marciniuk i trzecie Karolina Tymoszuk.

                W klasyfikacji dziesięciolatków zwyciężył reprezentant Lubelskiego Klubu Szachowego - Igor Zasadziński, który wyprzedził bialczanina Andrzeja Pietkiewicza i Mariusza Kurczyńskiego z naszego klubu.

                Najlepszym szachistą wśród ośmiolatków został Michał Drozd z LUKS Lubartów. Kolejne dwa miejsca zajęli reprezentanci "MUKS-u" Bartek Wróbel i Hubert Wedziuk.

                Puchary, medale i nagrody ufundowane ze środków przekazanych klubowi przez Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski i Sponsora Głównego - Firmę Dr Gerard wręczali: Zastępca Burmistrza Grzegorz Łubik, Wicedyrektor ZPO nr 3 Ewa Włodarczyk i Prezes Lubelskiego Związku Szachowego Piotr Piwowarczyk.

                Organizatorzy turnieju - członkowie MUKS "Gambit" w Międzyrzecu Podlaskim - składają serdeczne podziękowania: Burmistrzowi Miasta Międzyrzec Podlaski Panu Zbigniewowi Kotowi,  Dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 Pani Jolancie Wolanin, Kierownictwu Firmy Dr. Gerard, Prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim Panu Wiesławowi Kozaczukowi, za aktywne wspieranie szachów w Międzyrzecu Podlaskim.   

               

                 

  • Narodowe Czytanie w Międzyrzecu Podlaskim

    Narodowe Czytanie w Międzyrzecu Podlaskim

    2 września delegacja naszej szkoły uczestniczyła w akcji Narodowego Czytania na Placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim. W tym roku cała Polska, w tym również nasza  pani dyrektor Jolanta Wolanin, czytała "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

  • Rozpoczęcie roku szkolnego

    Rozpoczęcie roku szkolnego

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września o godz. 9.15 po mszy św. w kościele pw. Chrystusa Króla o godz. 8.00.
     

  • Rok szkolny 2017/2018

  • MUKS "GAMBIT" zaprasza

  • Udanych wakacji!!!

    Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

    Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
    Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

    Dziękujemy za cały rok szkolny 2016/2017.

    Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

  • Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018

strona:

Aktualności

Kontakt

  • ZPO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim
    ul. Leśna 2,
    21-560 Międzyrzec Podlaski

    http://sp3miedzyrzec.edupage.org/
  • (083) 371 - 78 - 35

    NUMERY KONT
    OBIADY : 15803900060000000882390003
    CZESNE - przedszkole: 85803900060000000882390004

Galeria zdjęć