Menu

  • Gala Europejskiego Tygodnia Sportu

    Gala Europejskiego Tygodnia Sportu

    Dnia 13 października 2017 roku w Sali Kolumnowej Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się Gala podsumowująca tegoroczną III edycję Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive. W wydarzeniu wziął udział Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka.

    Impreza skierowana była do organizatorów wydarzeń realizowanych w czasie trwania Tygodnia. Wśród gości nie zabrakło Ambasadorów Europejskiego Tygodnia Sportu. Podczas uroczystości zostały podsumowane działania realizowane w terminie 23-30 września br. W tym czasie w całej Polsce odbyło się 416 imprez sportowych, w których wzięło udział blisko 80 000 osób.  Najbardziej aktywnym województwem było województwo śląskie, gdzie odbyło się ponad 80 wydarzeń. Imprezy miały różnorodny charakter.

    Zespół Placówek Oświatowych  nr 3 włączył się w ogólnoeuropejską kampanię realizowaną pod hasłem  #BeActive   30 września 2017r podczas Rodzinnego Festynu Prozdrowotnego "Bezpieczna +". W ramach tego wydarzenia zorganizowaliśmy "Półmaraton pokoleń", rozgrywki w tenisa stołowego oraz wspólną rozgrzewkę dla wszystkich uczestników festynu. Zadaniem Europejskiego Tygodnia Sportu jest zachęcenie wszystkich do całorocznej aktywności fizycznej i inspirowanie do szerzenia idei #BeActive wokół. Kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Sportu będzie miała miejsce między 23 a 30 września 2018 r.

  • INFORMACJA NA TEMAT KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    INFORMACJA NA TEMAT KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursach przedmiotowych powinni zgłosić się do nauczycieli do 11 października 2017 r.

    Informacje na temat konkursów dostępne są na stronie kuratorium lub http://www.lscdn.pl/pl/konkursy-przedmiotowe/8798,Konkursy-przedmiotowe-i-tematyczne-w-roku-szkolnym-20172018.html

     

  • Ślubowanie uczniów klas I

    Ślubowanie uczniów klas I

         W środę (11.10) w Szkole Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Swoją obecnością uświetnili ją Burmistrz naszego miasta – Pan Zbigniew Kot, Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu – Pan  Andrzej Mironiuk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Magdalena Biaduń.

                Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny,  którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Piosenki o „Witaj szkoło” i  „ Moja Ojczyzna”  w ich wykonaniu zachwyciły zgromadzonych gości, którzy zgodnie stwierdzili, że dzieci pięknie zdały egzamin i mogą już zostać przyjęte do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły.

                Pani dyrektor Jolanta Wolanin nie kryła dumy dotykając ramion dzieci symbolicznym ołówkiem z radością  przyjmując  je do grona uczniów naszej szkoły. Reprezentanci każdej klasy złożyli odbicie  pieczęci ze swoich paluszków w Kronice Szkolnej.

                Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Dopełnieniem uroczystości była wspólna zabawa z animatorką w świetlicy szkolnej.


    Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam  sukcesów w nauce. Powodzenia!

    Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

  • Spotkanie z policjantem

    Spotkanie z policjantem

     9 października 2017 r. uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem. Przypomniał on dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, a w szczególności zwrócił uwagę na bezpieczną drogę do szkoły. Podkreślił znaczenie noszenia ubrań posiadających elementy odblaskowe. Policjant mówił też o bezpiecznym zachowaniu się w szkole i poza nią. Przybliżył dzieciom zasadę ograniczonego zaufania w stosunku do osób obcych. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się opowiadania o codziennej pracy policji. Dzieci aktywnie brały udział w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały dużo pytań.

  • VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    Dnia 29.09.2017 w naszej szkole został zorganizowany  VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  Zostały powołane komisje egzaminacyjne (egzaminatorzy - uczniowie i nauczyciel nadzorujący pracę komisji), których zadaniem było egzaminowanie chętnych uczniów, nauczycieli oraz rodziców pod kątem znajomości tabliczki mnożenia.W czasie kolejnych lekcji do komisji zgłaszali się chętni do odpowiedzi  kandydaci. W zabawie wzięło udział 181 osób, większość z nich  pokonała towarzyszący stres i pomyślnie zaliczyła egzamin z tabliczki. Dyrekcja szkoły również spróbowała swoich sił w konkursie , oczywiście z pozytywnym wynikiem. Dzień z tabliczką mnożenia przebiegł w bardzo miłej atmosferze.Wszyscy którym udało się zdać otrzymali certyfikat eksperta tabliczki mnożenia.

    Dziękujemy wszystkim chętnym za udział w konkursie.

  • Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci

    Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci

    Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Kiedy jesteśmy bezpieczni, możemy się rozwijać. Tak, jak dbamy o swoje bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu: w domu, w miejscu pracy, na ulicy, tak samo musimy zadbać o bezpieczeństwo w internecie, który stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Większość z nas korzysta z sieci codziennie, choć spędza w nim różną ilość czasu. Korzystają z niej osoby dorosłe, ale w równej mierze, albo i częściej także dzieci i młodzież. Bezpieczeństwo w sieci dotyczy wszystkich korzystających z niej osób.

    Zadbanie o bezpieczeństwo w Internecie jest wspólnym zadaniem całych społeczności szkolnych i właśnie dlatego nasza szkoła włączyła się w realizację projektu „Cybernauci”. Projekt, realizowany przez Fundację Nowoczesna Polska na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej ma na celu wzmocnienie kompetencji bezpiecznego korzystania z internetu i TIK. W ramach projektu przygotowani przez fundację trenerzy – Emisariusze poprowadzą, także w naszej szkole zajęcia z uczniami, nauczycielami i uczniami.

    Dzieci i młodzież wezmą udział w kilkugodzinnych warsztatach, w trakcie których wzmocnią swoje kompetencje w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Odkryją też, jak wiele korzyści wynika z korzystania z Internetu.

    Nauczyciele spotkają się z trenerem, żeby wzmocnić swoje kompetencje w tym zakresie, zainspirować się w zakresie pracy z użyciem nowych technologi, poznać miejsca, gdzie mogą szukać nowych informacji.

    Chcemy także bardzo serdecznie zaprosić Państwa na krótkie spotkanie z Emisariuszem Bezpiecznego Internetu, w trakcie którego dowiecie się, w jaki sposób możecie wykorzystać Internet jako narzędzie rozwoju swojego dziecka, jakie korzyści wynikają z jego używania, oraz co robić, aby nie spotkać się z niebezpieczeństwami.

    Emisariusze Bezpiecznego Internetu. Emisariusze to grupa 40 osób, wybranych spośród ponad 230 kandydatów. Są to osoby  profesjonalnie przygotowane do pełnienia swojej roli. Poza codzienną praktyką w prowadzeniu zajęć warsztatowych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, przeszli szereg dodatkowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w sieci oraz pogłębiających ich umiejętności trenerskie.

    Projekt Cybernauci jest skierowany do osób pracujących w szkołach, uczniów i uczennic oraz ich rodziców i opiekunów. Jego celem jest podniesienie kompetencji wszystkich wymienionych grup w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia. Więcej o projekcie: www.cybernauci.edu.pl.

    Projekt jest realizowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Bezpieczna+” i finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej. Patronat honorowy nad projektem objęli: Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

    Terminarz

    Październik

    16X

    5s

    8.00

    Listopad

    6 XI

    6s

    8.00

     

    17 XI

    4pl

    9.45

     

    20 XI

    nauczyciele SP

    15.10

    Grudzień

    4 XII

    2B

    9.45

     

    6 XII

    rodzice SP

    18.00

     

    7 XII

    rodzice GIM

    18.00

     

    7 XII

    2D

    12.30

     

    11 XII

    3B

    10.35

     

    11 XII

    nauczyciele GIM

    15.10

     

  • Gościliśmy w romanowskim dworze.

    Gościliśmy w romanowskim dworze.

    Nauka nie musi być nudna! Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny, biorąc udział w wycieczce do Romanowa. Niektórzy z nas wcześniej nic nie wiedzieli o tym miejscu, chociaż nie jest ono zbytnio oddalone od naszego miasta. Leży bowiem na terenie rodzimego Podlasia.
                4 października 2017r. klasy 4lp i 4s  pod opieką p. Anety Frydrychewicz- Nowosz,  p. Urszuli Sobczak i p. Ewy Holeszczuk wyruszyły na  pierwszą wspólną wyprawę. Odbyła się ona w ramach obchodów Roku Kraszewskiego.
    Uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej „Kartki  z podróży Ignacego Kraszewskiego”. Ciekawa opowieść  pracownika muzeum przybliżyła nam sylwetkę nieznanego dotychczas pisarza. Dowiedzieliśmy się, że I.I. Kraszewski nie tylko pisał, ale i malował. Zachowało się wiele jego dzieł wykonanych różnymi technikami
                Zwiedzanie romanowskiego dworu różniło się od tradycyjnych form. Podziwiając eksponaty, mogliśmy je fotografować. Zainteresowanie budziły zwłaszcza pamiątki związane z wczesnym dzieciństwem pisarza. Zdjęcie przy biurku Kraszewskiego czy przy jego fortepianie było zatem obowiązkowe : )
    Dodatkową atrakcją okazał się mini koncert wykonany przez ucznia kl.4s Wiktora Daniluka, zagrany na fortepianie Kraszewskiego. Tego nikt się nie spodziewał!
    Byliśmy pod wrażeniem! Przepięknie zabrzmiały nuty starego instrumentu w murach zabytkowego dworu.

    Na zakończenie zajęć uczestniczyliśmy w grze edukacyjnej. Podzieleni na grupy rozwiązywaliśmy krzyżówki, rebusy, szukaliśmy wyznaczonych eksponatów. Współzawodnicząc ze sobą, korzystaliśmy ze zdobytej wiedzy. Wszystkie grupy poprawnie wykonały przydzielone zadania.

    Pobyt w Romanowie służył także integracji. Było to możliwe podczas ogniska zorganizowanego w  przepięknym parku otaczającym dwór. Pieczenie kiełbasek, wspólne zabawy na świeżym powietrzu, swobodne rozmowy pozwoliły nam się lepiej poznać.

  • Wycieczka do kręgielni

     Wycieczka do kręgielni

    3 października 2017r. klasa Ic i IIIb  była na wycieczce w Siedlcach. Celem wyjazdu  było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku. Pierwszym punktem programu była lekcja na kręgielni. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni  dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym  sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem  w postaci pysznej pizzy-na dodatek własnoręcznie zrobionej. Było super! Na zakończenie wycieczki dzieci udały się do kina ,aby obejrzeć film pt. ,,Gang Wiewióra 2’’.

  • Wycieczka do Lublina

    Wycieczka do Lublina

    3 października 2017r. dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 3, z grupy VII i VIII wybrały się na wycieczkę do Teatru Andersena w Lublinie, na spektakl pt. ,,Baśń o zaklętym kaczorze". Bohaterką przedstawienia jest Weronika, która ratuje ciężko chorego ojca wodą z zaczarowanej studni. By zdobyć cenne lekarstwo, musi oddać rękę Złotnikowi zaklętemu w kaczora. Weronika musi wyruszyć do zamku złej czarownicy, aby unieważnić zaklęcie. W pokonaniu ciężkiej drogi pomagają jej Księżyc, Słońce i Wiatr. Podczas przedstawienia pojawiały się również momenty strachu, kiedy na scenie pojawiała się zła czarownica. Ale jak to w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze. Po spektaklu sześciolatki zwiedziły największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego. Podziwiały architekturę zabytkową oraz współczesną. Jednak największe wrażenie na wszystkich wywarł samolot wykonany z miliona klocków. Po obejrzeniu wystawy dzieci spędziły przyjemnie czas w strefie zabawy, gdzie mogły tworzyć własne konstrukcje. Niespodzianką dla przedszkolaków była także wizyta w McDonald's. Dzieci wróciły do domu bardzo zadowolone, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji.

  • Bezpieczny przedszkolak - spotkanie z policjantem.

    Bezpieczny przedszkolak - spotkanie z policjantem.

    22 i 28 września dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim gościły policjantów z Komendy Miejskiej Policji w  Międzyrzecu Podl. Pani i Pan policjant przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Żaden z przedszkolaków nie miał problemu z określeniem, jak należy prawidłowo odczytywać sygnalizację świetlną. Wszyscy wiedzieli, że powinni przechodzić przez ulicę pod opieką osoby dorosłej. Policjanci uświadomili również dzieciom, jak ważne jest podróżowanie dziecka w foteliku samochodowym oraz noszenie przy odzieży elementów odblaskowych. Duże zainteresowanie wśród dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, policyjny lizak i kamizelka kuloodporna. Następnie przedszkolaki wspólnie z policjantami rozwiązywały filmowe zagadki SpongeBoba (bohatera kreskówek), dotyczące prawidłowego poruszania się po drogach pieszo i na rowerze oraz bezpiecznego poruszania się samochodem z rodzicami. Dzieci nie miały kłopotów ze wskazaniem prawidłowych odpowiedzi. Dużą atrakcją spotkania okazała się prezentacja samochodu policyjnego i możliwość wejścia do środka auta. Policjanci zademonstrowali różne sygnały ostrzegawcze oraz podstawowe wyposażenie samochodu. 

     Na koniec spotkania, każdy przedszkolak otrzymał od naszych gości drobny, ale istotny upominek w postaci odblasku lub kamizelki. Dzieci odwdzięczyły się recytując wiersze i śpiewając piosenki o tematyce bezpieczeństwa, a także  wręczyły policjantom pamiątkowy dyplom.

  • Pierwsza zbiórka Gromady Zuchowej

    Pierwsza zbiórka Gromady Zuchowej

    No i wystartowaliśmy29 września odbyła się zbiórka inauguracyjna  zawiązującej się Gromady Zuchowej. Na spotkanie stawili się rodzice ze swoimi pociechami, które chcą wkroczyć na harcerską ścieżkę. 

    W pierwszej zbiórce uczestniczyło dziewięcioro dzieci z naszej szkoły oraz zaproszeni  goście – zuchy  i harcerze z II Bialskiego Szczepu „ Genus”. Zbiórka miała charakter zapoznawczy i integracyjny. Rozpoczęliśmy ją zuchowym pozdrowieniem: Czuj! Po wzajemnym poznaniu się, które przebiegało w formie zabawy, dzieci dowiedziały się, kto to jest zuch?, zobaczyły Znaczek Zucha, poznały jego symbolikę oraz kolorowały rysunek przedstawiający znaczek. Następnie zuszki - Diana i Kornelia prezentując swoje sprawności, zachęcały do ich zdobywania. Podczas zbiórki dzieci miały za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „ Jak być przyjacielem?, a w czasie gry „ Pomóż swemu przyjacielowi”, wykazać się umiejętnościami  i chęcią niesienia pomocy innym. Oczywiście w czasie zbiórki nie zabrakło piosenek, pląsów i zabaw, które serwowała druhna Michasia ze Szczepu Genus. Największą furorę zrobił pląs „ My idziemy na lwy”. Pod koniec zbiórki dzieci zawiązały krąg rady i trzymając w ręku Pacholik opowiadały, co najbardziej podobało im się na zbiórce.

    Fotorelacje z przebiegu zbiórki możecie zobaczyć w albumie.

  • Rodzinny festyn promujący zdrowie

     Rodzinny festyn promujący zdrowie

    30 września 2017 roku w naszej szkole,  w ramach projektu Bezpieczna +, odbył się Rodzinny Festyn Prozdrowotny „Zdrowie moje, twoje, nasze”.

    W festynie wzięli udział  uczniowie ZPO nr 3  wraz  ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, a nawet dziadkami oraz mieszkańcy osiedla i miasta.

    Uroczystego otwarcia festynu dokonała pani Jolanta Wolanin  - dyrektor ZPO nr 3 .

    Festyn miał na celu kształtowanie i propagowanie wśród społeczności lokalnej pozytywnych wzorców zachowań związanych z zagadnieniami naszego zdrowia i bezpieczeństwa.

    Uczestnicy festynu korzystali ze specjalnych stanowisk tematycznych:

    • Rejestracji potencjalnych dawców szpiku -DKMS
    • Punktu honorowego krwiodawstwa
    • Pomiaru ciśnienia
    • Badania pomiaru glukozy we krwi
    • Szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

    Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie ze strażakami, policjantami i ratownikami medycznymi. Była  możliwość zapoznania się  z wyposażeniem samochodów służb ratowniczych.

    W czasie festynu nie zabrakło licznych konkurencji sportowych oraz konkursów.  Wśród najmłodszych uczestników największą popularnością cieszył się plac zabaw. Organizatorzy  festynu zadbali również o smaczne posiłki.

    „Bezpieczna +” to Rządowy program współfinansowany przez Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski , którego celem  jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa uczniów, zarówno w szkole, jak i poza nią. Szkolnymi koordynatorkami Programu są panie Monika Trzpil i Anna Sawczuk.

    Organizatorami festynu byli nauczyciele, pracownicy i Rada Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych  nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. 

    Fotorelacja z festynu znajduje się w Albumie fotograficznym. Zapraszamy.

  • Zaproszenie na festyn

  • BIEGI ULICZNE W TERESPOLU

    BIEGI ULICZNE W TERESPOLU

    27 września 2017 roku odbyły się 27. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu. Otwarcie zawodów odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim, była flaga, hymn i znicz olimpijski. Przy pięknej, słonecznej pogodzie ruszyło radosne bieganie.

    Odbyło się 15 biegów w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Startowali uczniowie niemal ze wszystkich szkół powiatu bialskiego. Zawody ukończyło 391 osób.

    Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody, dyplomy i medale. Wszyscy mogli liczyć na oklaski i doping zgromadzonych kibiców. Gościem zawodów była Lidia Chojecka, lekkoatletka, medalistka Mistrzostw Europy i Świata, trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich. Pani Lidia nagradzała najlepszych, rozdawała mnóstwo autografów, pozowała do zdjęć.

    SUKCESY NASZEJ SZKOŁY:

           Rocznik 2010-2009 DZIEWCZĘTA

    4. Ewa Stefaniuk

    Rocznik 2010-2009 CHŁOPCY

    1.Emil Sosnowski

    3. Karol Charczuk

    5. Kacper Chilicki

    Rocznik 2005 DZIEWCZĘTA

    5. Dagmara Lubina

    Rocznik 2004 DZIEWCZĘTA

    1. Wiktoria Karwowska

     7. Julia Norwa

    NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • Wizyta przedszkolaków w bibliotece

    Wizyta przedszkolaków w bibliotece

    W związku ze zbliżającym się  Dniem Głośnego Czytania -29 września, bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola "Jaś i Małgosia". Z dużym zainteresowaniem wysłuchali książek czytanych przez panią z biblioteki szkolnej: Małe Zoo Lucy, Mała Syrenka. 

                                        Nauczyciel bibliotekarz: Renata Prokopiuk

  • BADANIA NESTLE

    BADANIA NESTLE

    Sposób żywienia, stan odżywienia i sprawność fizyczna uczestników programu edukacyjnego
    Lekkoatletyka dla każdego! 

    W dniu 19.09.2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim przeprowadzono badania dotyczące oceny zachowań zdrowotnych młodzieży trenującej.

    Celem badań była ocena  sposobu żywienia, stanu odżywienia i sprawności fizycznej 10 -13 latków biorących udział w programie edukacyjnym Lekkoatletyka dla każdego! na tle nastolatków w tej grupie wieku nieuczestniczących w tym programie.

    Były to jedyne badania przeprowadzone na terenie województwa lubelskiego.

    Zakres badań obejmował:

    1. Sposób żywienia: kwestionariusz ankiety
    2. Stan odżywienia: obwód talii, wysokość i masa ciała, zawartość tkanki mięśniowej, zawartość tkanki tłuszczowej (pomiar metodą bioimpedancji)
    3. Poziom sprawności fizycznej: test OSF, próba Ruffiera
    4. Poziom kompetencji społecznych: kwestionariusz ankiety

    W realizację badań zaangażowani byli przedstawiciele NESTLE, SGGW oraz PZLA - Lekkoatletyka dla każdego!

    Ogromny wkład w przeprowadzenie badań wnieśli nauczyciele wychowania fizycznego pracujący w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz wolontariusze - uczniowie starszych klas.

    Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za życzliwość okazywaną dla działań w ramach programu LDK!

    Zajęcia programu „Lekkoatletyka dla każdego” odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 15.05 – 16.05 na obiektach Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Leśna 2 pod okiem trenera LDK Marcina Hołoweńko. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych z terenu Międzyrzeca Podlaskiego i okolic. Wstęp wolny.

  • Ślubowanie na Świetliczaka

    Ślubowanie na Świetliczaka

                    W dniach 26 - 27 września 2017 r. postanowiliśmy przyjąć do naszej społeczności świetlicowej nowych 46 uczniów z klas pierwszych. Podczas tej uroczystości pierwszoklasiści brali udział  w różnych zabawach zręcznościowych, zgadywankach, z których rozwiązaniem nie mieli żadnych problemów. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i zasłużyli na miano ŚWIETLICZAKA Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ i byli pasowani symboliczną różą. Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom.              

                    Życzymy naszym nowym ŚWIETLICZAKOM dużo sukcesów w nauce i radości w codziennym życiu.

  • Turniej szachowy

strona:

Aktualności

Kontakt

  • ZPO nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim
    ul. Leśna 2,
    21-560 Międzyrzec Podlaski

    http://sp3miedzyrzec.edupage.org/
  • (083) 371 - 78 - 35

    NUMERY KONT
    OBIADY : 15803900060000000882390003
    CZESNE - przedszkole: 85803900060000000882390004

Galeria zdjęć